Tu jesteś: Wygraj bitwę o zdrowie | Bitwaozdrowie.pl » Twoje zdrowie » Bolą Cię kolana? Innowacyjna metoda leczenia stawów kolanowych 2w1 – Knee Active Plus - już dostępna!

Bolą Cię kolana? Innowacyjna metoda leczenia stawów kolanowych 2w1 – Knee Active Plus - już dostępna!

Bolą Cię kolana? Innowacyjna metoda leczenia stawów kolanowych 2w1 – Knee Active Plus - już dostępna!
+
Tagi:

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które mają problemy ze stawami kolanowymi. Nowa metoda przynosi ulgę, wspomaga poruszanie się i wzmacnia chrząstkę od wewnątrz. To metoda 2w1 – łączy w sobie działanie rehabilitacji i suplementacji jednocześnie! Jak to możliwe?

Dla seniorów, sportowców i nie tylko

Nowa metoda nadaje się przede wszystkim dla seniorów i sportowców oraz wszystkich pozostałych osób, którym dokuczają problemy ze stawami kolanowymi spowodowane między innymi:

- złamaniem

- uszkodzeniem chrząstki stawowej

- chondromolacją rzepki

- nadwyrężeniem ścięgien

- uszkodzeniom więzadeł krzyżowych

- osłabieniem mięśni otaczających kolano

- uszkodzeniem łękotki

Knee Active Plus to również doskonała metoda leczenia stawów kolanowych dla osób wymagających rehabilitacji po zabiegach operacyjnych.

 

Metoda, która przynosi ulgę już od pierwszego zastosowania

Ta innowacyjna metoda wspomaga uprawianie sportu i nadaje się do wszystkich innych aktywności fizycznych wymagających usztywnienia stawu. Z tego powodu mogą ją stosować również osoby uprawiające wycieczki górskie lub cierpiące na nadwagę. Knee Active Plus jest bowiem specjalną opaską, która stabilizuje staw, przez co łagodzi ból, zapobiega kolejnym nadwyrężeniom stawu i urazom.

Jednak to nie koniec jej możliwości. Opaska zawiera jeden wyjątkowy element, który odróżnia ją od pozostałych opasek na rynku.

 

To nie jest zwykła opaska – jak działa Knee Active Plus?

Knee Active Plus zbudowana jest z lekkiego materiału przepuszczającego powietrze oraz 10 magnesów otoczonych specjalnym materiałem. Magnesy dbają o utrzymanie prawidłowej temperatury ciała na leczonym obszarze i przy pomocy ciepła usprawniają krwioobieg, wywołując ożywienie komórkowe i oczyszczanie krwi. Dzięki temu, stany zapalne zmniejszają się, a praca mięśni zostaje usprawniona.

Cała opaska dodatkowo stabilizuje rzepkę oraz wzmacnia i usztywnia ścięgna kolanowe, pomagając wrócić do pełnej sprawności fizycznej w wyjątkowo krótkim czasie 4 tygodni. Materiał jest miękki, wytrzymały i nie krępuje ruchów. Dodatkowy otwór na kolanie, usprawnia obieg powietrza, przyspieszając tym samym procesy regeneracyjne stawu.

Opaskę magnetyczną można stosować w dzień i w nocy. Żadne efekty uboczne nie zostały odnotowane i może ją stosować niemal każdy, z wyjątkiem osób posiadających rozrusznik serca (magnesy mogą zaburzać pracę rozrusznika).

 

 

Gdzie kupić?

Opaska Knee Active Plus zdobywa doskonałe opinie wśród ortopedów na całym świecie i cieszy się coraz większą rzeszą zwolenników wśród sportowców, młodzieży cierpiącej na zwyrodnienia stawów oraz seniorów zmagających się z uszkodzeniami stawów kolanowych związanych z wiekiem.

Cenę opaski oraz szczegółowe opinie na temat produktu znajdziesz na stronie producenta.